• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Martesa sekrete e Ilir Metës dhe Monika Kryemadhit, zbulohen fotot (FOTO)

 

Kanë kaluar tashmë 18 vjet por ata nuk kanë dashur të bëjnë kurrë të bujshme ditën e dasmës së tyre. Ilir Meta dhe Monika Kryemadhi i kanë thënë “PO” njëri tjetrit në tetor 1998 një një bashki të drejtuar nga kryedemokrati Albert Brojka. Atëherë Meta ishte zv/kryeministër socialist në qeverinë Majko, ndërsa Monika kryetare e FRESH-it.

E çuditshme ishte se dëshmitari tjetër përpos ambasadorit zvicerian në Tiranë ishte Erion Braçe.

Pjesmarrës i vetëm në ceremoni qe dhe ish këshilltari i Metës dhe më pas Ministri i Ekonomisë Mustafa Muçi.

 

Siper Meta duke hedhur firmen e celebrimit. Ne mes majtas ambasadori zviceran ne Tirane ndersa djathtas Muçi dhe Braçe deshmitar. Fotoja tek, Meta duke dale si i martuar nga dera e gjendjes civile…/Lapsi.al/

40b9fa4f-6297-476e-8e70-1533c9a5c1d7 e1bd10ae-7505-4e75-bdcd-5b6f92ed5503 IMG_20160517_174532 WhatsApp-Image-20160517