• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Mario Dedivanovic po rikthehet aty ku filloi gjithçka, Kim Kardashian: Asnjë nuk e meriton më shumë se ty

Artisti i famshëm i makeup-it me origjinë shqiptare, Mario Dedivanovic, është nga më të pëlqyerit në showbiz-in e huaj. Ai ka qenë grimieri dhe miku besnik i Kim Kardashian për vite të tëra. 20 vite të karrierës së tij ai ka vendosur t’i festojë me një lajm shumë te mirë për fansat.

Në vendin ku ai fillimisht u dashurua në të bukurën dhe kurimin me grim, në Sephora, tani është një shitës ekskluziv i markës së tij. Lajmin e ka ndarë vetë Mario në profilin e tij të “Instagram-it”, ku nuk ka munguar komenti i Kim e cila i shkruan se asnjë nuk e meriton më shumë se ai dhe se ajo do të jetë e para aty.