• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Marina zgjedh të festojë ditëlindjen pranë detit, fjalët e Luanës do ju bëjnë të qeshni

Ditën e sotme një nga vajzat më të bukura të ‘shoëbiz-it’ shqiptar, Marina Vjollca, ka festuar ditëlindjen. Në këtë ditë të veçantë urimet emocionuese nuk kanë munguar nga njerëzit e saj më të dashur, Getoari dhe motra e saj Luana. Në një urim të shkurtër bashkëshorti i uroi më të mirat duke e quajtur mbretëreshë, ndërsa Luana e uron teksa e quan gjysmën më e mirë.

 

Për të festuar këtë 28-vjetor, Marina, ka zgjedhur një vend bregdetar pranë njerëzve të saj më të afërt. Sigurisht që në këtë ditëlindje nuk mund të mungonte as motra Luana. Nëpërmjet një postimi në ‘Instagram’ ajo ka preferuar që përpos urimit emocionues, ti dedikoje motrës edhe disa fjalë komike.

“Mu rrit motra mu bë burrë”,- ka shkruar Luana në foton ku ato shfaqen mjaft seksi. /revistawho.com