• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme, Pa kategori

Marina Vjollca xheloze për Luanën: Gjithmonë do jesh e preferuara e motrës së madhe

Një foto e publikuar nga Luana Vjollca me motrën e saj të madhe është bërë shkak për t’u xhelozuar nga Marina e cila nuk ka qenë pjesë e fotografisë së publikuar.


“Gjithë jetën do të jesh e preferuara e kësaj të madhes dhe do ua prish harmoninë! Kaq kisha! – ka komentuar Marina në foton e motrave të saj.
Ndërkohë Luana i është përgjigjur motrës xheloze me humor: “Kështu bëni në publik se kur jemi vetëm e di une ç’heq nga ju të dyja”.


E gjitha ka qenë një situatë komike e krijuar nga bukuroshet Vjollca të cila duket se kanë kaluar disa momente të këndshme në shoqërinë e njëra- tjetrës./revistawho.com

Jeta Ime. @liravjollca Gjithe Jeten !! #BigSis 💜

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on