• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Marina Vjollca udhëton drejt Italisë, moderatorja surprizohet nga mikpritja e Elisabetta Franchi-t

Moderatorja e njohur, Marina Vjollca ka udhëtuar së fundmi drejt Italisë së bashku me partnerin e saj, Getoar Selimi. Ajo ka ndarë në llogarinë e saj disa foto nga avioni, ndërsa së fundmo ka zbuluar dhe mikëpritjen e ngrohtë të stilistes, Elizabetta Franchi.

“Jam ekstremisht e impresionuar nga mikpritja e ngrohtë. Të falenderoj nga zemra”, ka shkruar Marina krah pamjeve të luleve shumëngjyrëshe.

Kujtojme se Vjollca ka zgjedhur përherë të vishet nga stilistja e njohur në spektaklin ‘Klanifornia’ dhe këto momente Franchi i ka ndarë dhe në llogarinë e saj./revistawho.com