• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Marina Vjollca seksi edhe me pizhama

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca është gjithmonë prezente në rrjetet sociale duke postuar herë pas here foto të ndryshme nga aktiviteti i ditës së saj. Edhe në foton e saj të fundit ajo është parë tepër e bukur dhe joshëse teksa provokon deri diku ndjekëst e saj.

Ende pa fshirë make-up-in, Marina e veshur me pizhama është shtrirë, por ndoshta jo për të fjetur gjumë.

“Në shtëpi, me pizhama. Ju çpo bëni” : shkruan bukuroshja bjonde e cila është komentur nga shumë fansa të saj.

marina