• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Marina Vjollca publikon promon e emisionit të saj dhe duket më e bukur se kurrë

Së shpejti ajo do të prezantojë spektaklin “Klanifornia Show”, në “Tv Klan” dhe duket se çdo gjë është gati.

Bukuroshja e ekranit, Marina Vjollca vetëm pak çaste më parë ka publikuar në “Instagram” promon e emisioni dhe ajo që bie në sy është pamja e saj, serioze dhe mjaft joshëse, një profesioniste e vërtetë.
Vetëm pak ditë më parë u bë publik lajmi se Marina do të ishte pjesë e show-t më të ri në “Tv Klan”, i cili përveç të ftuarve do të ketë në qendër të tij edhe humorin së bashku me kastin e aktorëve të “Duplex”./revistawho.com