• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Marina Vjollca pa plane për sot, prezantuesja koment komik sesi “duket” në shtëpi

Marina Vjollca duket se nuk ka asnjë plan special për ditën e sotme dhe ka vendosur të ndaj foto komike në “Instagram”.
“Unë në shtëpi”, ka shkruar Marina bashkangjitur një foto komike që ka ndarë me fansat e saj.


Në foto shihet një mace me syze dielli,e rehatuar në divanin komod të shtëpisë dhe një gotë që e shoqëron.
Aktualisht prezantuesja nuk është e angazhuar me ndonjë projekt konkret televiziv pas përfundimit të spektaklit “C’est La Vie” transmetuar në “Tv Klan”./revistawho.com