• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Marina Vjollca ndihmon kunatin e saj për të zgjidhur një problem (FOTO)

 

Marina Vjollca moderatorja shqiptare nëpërmjet një postimi në rrjetin social “Instagram”, i ka ardhur në ndihmë vëllait të Getoarit, Libertit.  Ky i fundit prej ditësh ka humbur qenin e tij të rracës haski.  Marina ka shpërdarë fotografinë e qenit të Liberianit në profilin e saj, ku numëron mbi 500 mijë ndjekës dhe mundësia për ta gjetur qenin është më e madhe.

Ndoshta dikush do ta shohë këtë lajmërim te Marina dhe qeni do të kthehet në duart e pronarit.

marina