• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Marina Vjollca ka një ngjyrë të preferuar në mbrëmjet e ‘Klanifornias’

Marina Vjollca ka ardhur çdo fundjavë në shfaqjen e ‘Klanifornia’ e kombinuar dhe e kuruar deri në detaje. Hera herës me ngjyrat e ndezura si e verdha, roza apo e kuqja, duket se Marina nuk i është ndarë një nuance të vetme, të cilës i është kthyer disa herë.

Nëse shikoni me vëmendje në llogarinë e moderatores do të shikoni se Vjollca i është rikthyer disa herë ngjyrës jeshile. Nga fustanet e gjatë në këtë ngjyrë, duke i kombinuar hera herës edhe me ngjyrën e qumshtit, Marina është shfaqur përherë shumë tërheqëse, duke treguar se jeshilja është ndër të preferuarat e saj.

Nëse jeni në mëdyshje si ta kombinoni këtë ngjyrë apo çfarë të vishni në evente të ndryshme mjafton t’i hidhni një sy fotove më poshtë:/revistawho.com