• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Marina Vjollca ‘i merr borxh’ fustanin modeles (FOTO)

Moderatorja Marina Vjollca së fundmi ka publikur një foto ne adresën e saj personale në rrjetin ‘Instagam” teksa mban veshur një fustan të firmës ‘’Louis Vuitton’.  Pak ditë më parë me po të njëjtën veshje pamë modelen e famshme Miranda Kerr teksa kalonte në tapetin e kuq të ceremonisë madhështore në ‘Met Gala’.  Edhe pse Marina dhe Miranda dallojnë në stile duhet cilësuar se fustani ngjan bukur veshur nga të dyja bukuroshet.

 

miranda 3 mianda 2