• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Marina Vjollca dhe mbesa e saj si dy pika uji…

Nëse keni menduar ndonjëhërë se Marina Vjollca është unike në bukurinë e saj, jeni gabuar. Ajo ka një mbesë identike me të, por në versionin brune.

Ngjasimi mes tyre është më të vërtetë mbreslënës, madje edhe fansat e kanë vënë këtë gjë në pah, duke i quajtur ato si dy pika uji.