• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Marina Vjollca dhe Getoar Selimi ndalohen nga policia, ja çfarë ka ndodhur mbrëmë (VIDEO)

Gjatë mbrëmjes së djeshme Marina dhe reperi Getoar Selimi janë ndaluar nga policia.  Ata janë parë pranë Librit Universitar në ish-Bllok të ndaluar nga polici, për shkak se makinën e kanë parkuar në vendin e gabuar. Momenti i gjobitjes është fiksuar në videon e postuar për portalin JOQ. “ E mori një gjobë të mirë ky, kishte ndaluar makinën aty ku nuk duhej’-mbishkruhet në videon e publikuar.