• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Marina si “goc fshati”… i hipën zetorit

Përveç seksi dhe në formë prezantuesja bukuroshe Marina Vjollca ka treguar se di të jetë një vajzë mjaft praktike. Ajo ka publikuar një foto në profilin e saj në Instagram në të cilën shfaqet duke udhëtuar me një zetor në një fushë. “Si një bose”,-ka shkruar Marina krahas fotos. Aktualisht prezantuesja simpatike është një nga vajzat më seksi të ekranit.

marina

Leave a Reply