• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Marina largohet nga ‘Proçesi sportiv’? Vajza që do e zëvendësojë është…

Janë duke qarkulluar fjalë lart e poshtë për largimin e Marina Vjollcës nga “Procesi Sportiv”. Prej kohësh është diskutuar se ajo do të bëjë një emision fëmijësh dhe zërat kanë nisur sërish të flasin.
Sipas “Arkiva News” thuhet se madje këtë herë i është gjetur edhe “zëvendësuesja”. Bëhet fjalë për një vajzë që quhet Xhejmsi. Gjithsesi se sa të vërteta janë këto fjalë nuk mund të thuhet me siguri. Marina dhe Edi Manushi janë moderatorët historikë të këtij programi.