• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Marina-Getoarit: Ditëlindja ime më e bukur, të dua jetë…

Marina Vjollca është surprizuar nga partneri i jetës së saj, Getoar Selimi, duke e pritur ditëlindjen në një udhëtim me një jaht luksoz… Për këtë dhuratë, Marina e ka falenderuar Getin në rrjetet sociale.

“Faleminderit që e bëre ditëlindjen time më të bukurën, Të dua jetë”, – është kjo fotoja dhe dedikimi i parë i vajzës që sot feston ditëlindjen, Marina Vjollca. Reperi e ka çuar atë dhe familjen e saj në një vend bregdetar, ku i shohim që ndodhen në një jaht.

Getoar Selimi i ka uruar ditëlindjen më herët ditëlindjen partneres, duke e quajtur “bashkëshortja ime” bionden simpatike.