• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Marina dhe Luana, të dyja “vdesin” për një bluzë (FOTO)

Duket se bluza me nuanca blu, është e preferuara e motrave seksi Vjollca. Marina dhe Luana e veshin atë me radhë. Siç shkruan “revistaclass. al”, dy prezantueset bionde të Top Channel janë parë në raste të ndryshme metë njëjtën bluzë veshur. Dihet që dhe ato megjithëse të famshme, të bukura e të pasura, me siguri si të gjitha motrat e kësaj bote, i ndërrojnë rrobat me njëra-tjetrën.