• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Marina dhe Getoari pushime në Vjenë. Kësaj rradhe nuk janë vetëm…(FOTO)

Çifti më i përfolur i showbizz-it, kanë bërë të dukshme tashmë një ndër pasionet e tyre dhe bëhet fjalë pikërisht për udhëtimet.  Kësaj rradhe Marina dhe Getoari kanë fluturuar drejt Vjenës, për të kaluar pushime nën shoqërinë e mikut të tyre Joni Gjebrea. Ka qënë pikërisht djali i moderatorit të famshëm   Ardit Gjebrea i cili nëpërmjet një postimi bëri publike prezencën e çiftit.

joni