• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Marina dhe Getoari ndajnë foton e parë me Marget

Marina ka ndarë foton e parë të familjes së saj, tani që u bënë 3.

“Faleminderit Zotit qe na bekoi me nje engjell si ti, Jeta jone. MARGET SELIMI

24/11/2021”, ka shkruar moderatorja krah fotos ku duket dora e saj , Getoarit dhe të voglës së familjes Selimi, Marget.

Nuk dihet nëse Marina dhe Getori kanë vendosur të ndajnë foto të bebushes së tyre në rrjet, por kjo është paksa herët për t’u zbuluar./revistawho.com