• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Marina dhe Geti, momente pasionante në publik (VIDEO)

Të qenurit pranë njëri-tjetrit veq sa po bëhet më e pa shmangshme dita ditës e më tepër.
Marina Vjollca dhe Getoar Selimi po shfaqën si një nga çiftet më të dashuruara të estradës.
Ditë rresht na shoqëruan imazhet e tyre nga vende të ndryshme të botës teksa po shijonin momente mjaft romantike, ndërsa së fundi ata kanë vendosur të ndajnë me ndjekësit e tyre edhe video ku shihën njejtë të dashuruar pranë-njeri tjetrit.
Kësaj radhe, si edhe shumë të tjera ishte Luana Vjollca ajo që u përkujdes që të publikohen disa video të çiftit Marina-Geti deri sa të shoqëruar nga këngët e reperit Marina duket në disponim mjaft të mirë për ti dhuruar dashuri partnerit të saj./prive