• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

“Mami të kam sjellë lule”, këngëtares së njohur i dhurohet mirëseardhja më e bukur

Pas rikthimit të saj nga “Rio Music Festival”, këngëtarja e njohur, Pink u prit në mënyrën më të bukur të mundshme. Artistja 40-vjeçare pati mirëseardhjen e veçantë nga djali i saj i vogël i cili e priti me shumë dashuri dhe një tufë me lule. Këtë e zbuloi vet ajo me anë të një publikimi në ‘Instagram’, ku tregonte momentin kur zbriti nga makina dhe lulet që i dhuroi vogëlushi. “Mami, të kam sjellë lule”, thotë Jameson, i cili më pas i drejtohet dhe të atit. “Babi të kam sjellë lule edhe ty”, thotë ai. Pink dhe Carey Heart janë të martuar prej shumë vitesh, dhe kanë së bashku dy fëmijë, Jameson dhe Willow Hart.

View this post on Instagram

Happy homecoming. Spider-Man and flowers 🌺

A post shared by P!NK (@pink) on