• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Mamatë e djemve këtë të dielë e paskan njëlloj

E diela i dedikohet 100% fëmijëve dhe kohës që gjithë javës privohesh ndonjëherë që ta kalosh me ta për shkak të angazhimeve dhe punëve të ndryshme.

Ditën e sotme e kemmi nisur me pamjet më të ëmbla nga shtëpitë ku engjëjt nuk mungojnë e na ngrohin edhe “Instagram-in” me buzëqeshjet dhe veprimet e tyre rastësore.

“Ëmbël dhe ngrohtë, siç të dielën ta ka ënda”, ka shkruar Bieta krah fotove me Kroin ku duket se po shijojnë lëng portokalli e kek siç të gjithëve ia ka ënda në një ditë të dielë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Bieta Sulo (@bietasulo)

“Pra ju po më thoni që krepat e mi s’janë ende gati?”, ka shkruar Jona krah fotos së vogëlushit Raiden, i cili mban telefonin në dorë. Ne nuk dimë më shumë detaje rreth bisedës, por shpresojnë që këto krepat mos të jenë vonuar shumë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Jona Spahiu (@jonaspahiuu)

Edhe Almeda ka ndarë një foto me Efehan, i cili është rehatuar tek prehëri i mamit e po shohin bashkë telefonin.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Almeda Sayisman (@almeda92)

Në një të dielë kaq të ëmbël, me shumë dashuri e beba, na thoni çfarë tjetër mund të ishte më mirë?/revistawho.com