• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Magjia e lëkurës së patates mbi flokët tuaj (VIDEO)

Thinjat në flokë janë një nga problemet kryesore të femrave, që iu tregon se koha po kalon dhe plakja është në proçes e sipër. Për ta evituar këtë gjë nuk është më nevoja të lyeni flokët gjithmonë. Mjafton të merrni lëkurën e patates dhe ta vini të ziejë për 30 minuta. Me lëngun e saj dhe me një furçë ju mund të lyeni kokën tuaj dhe do filloni të vini re ndryshime. Për rezultate më të mira përsëriteni disa herë. /Gazeta Express