• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Who Serial

Lule të vetmuara/ Nazan pendohet për gjithçka dhe ndihmon Ejlylin, ja ç’do ndodhë nesër

Nazan ndjek Feriden dhe Meralin dhe zbulon vendndodhjen e Serkanit. Fajdexhintë kërkojnë babin e Gokhanit. Ky i fundit nuk e di ku është i ati dhe fajdexhinjtë e rrahin. Nazan vendos të ndihmojë Ejlylin. Kader fillon punë për të ndihmuar nënën. Nazan bind Mesuden ta rikthejë Ejlylin në jetimore. Kader shkon të takohet me Banun në momentin që Neriman ndodhet me të. Neriman fshihet nga Kaderi. Songyl shkon në burg për të takuar të atin por pendohet. Ejlyl rikthehet në jetimore. Kemal nxehet kur mëson se Mesude e ka rikthyer Ejlylin në jetimore. Mesude bën sherr me Kemalin dhe mbron nderin e vajzës. Vajzat bëhen merak për Kaderin pasi ajo nuk kthehet në jetimore. Feride inatoset me Toprakun pasi ai nuk i tregoi që Ejlyli dhe Serkan ishin arratisur. Gokhan vihet në kërkim të të atit. Kader rikthehet në jetimore dhe i tregon Songylit që ka filluar punë./revistawho.com