• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

Lule të vetmuara/ Kemal rrëfen vuajtjet e tij të fëmijërisë, ja ç’do ndodhë nesër

Kemal nuk i ka marrëdhëniet mirë me babain e tij. Songyl mbetet rrugëve e uritur. Kemal dehet dhe i tregon Mesudes vuajtjet që ka kaluar në fëmijëri. Feride dhe Toprak e kalojnë mbrëmjen duke luajtur. Toprak fiton lojën dhe Feride mërzitet. Xhemre vazhdon të mbajë inat me Ejlylin dhe kjo e fundit mbetet pa shoqe. Songylin e ngacmojnë disa djem por një grua e ndihmon. Xhemre vendos të punojë për të fituar para që të blejë një varr për prindërit e saj. Ejlyl ndihmon Xhemren duke bërë varëset. Xhemre inatoset me Ejlylin pasi nuk e do ndihmën e saj. Ejlyl sëmuret papritur. Xhemres i vjen keq për Ejlylin dhe kujdeset për të. Ejlyl i kërkon falje Xhemres. Banu telefonon Kemalin dhe i kërkon llogari pse ia ka dhënë numrin e saj Kaderit. Kemal nuk i tregon që këtë e ka bërë Ejlyli./revistawho.com