• youuinsttaaffccbb
TEST
Who Serial

Lule të vetmuara/ Kader rrëmben motrën e saj të vogël, ja ç’do ndodhë nesër

Neriman i thotë Kaderit se një familje kërkon ta birësojë. Kader pranon por ka një plan. Ajo mendon se duke u birësuar nga një familje tjetër nëna e saj do bëhet xheloze dhe do ta marrë pranë vetes. Serkan mëson se Nazan ka shkuar në shtëpinë e Ejlylit dhe debaton me të ëmën. Nazan e pranon se i dha para familjes së Ejlylit. Serkan e urren nënën e tij. Nazan dhe Tefik vendosin të mbajnë paratë e Xhemres. Feride përpiqet të zbulojë të shkuarën e Toprakut. Kemal i kërkon punë Banus duke e kërcënuar. Kader shkon në shtëpinë e nënës së saj dhe i kërkon ta marrë pranë vetes. Banu vendos të mos takohen më kurrë. Kader e mllefosur me të ëmën rrëmben motrën e saj dhe e mbyll në një magazinë larg shtëpisë. Banu tronditet kur mëson se vajza e saj e vogël ka leuçemi. Personi që i vodhi varësen Xhemres ishte Gokhan./revistawho.com