• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme, Who Serial

Lule të vetmuara/ Gratë e burgut rrahin Mesuden, ja ç’do ndodhë nesër

Mesude e merr fajin përsipër dhe deklaron para policëve se ishte ajo që e vrau Kemalin. Vajzat e jetimores lirohen nga qelia. Ejlyl mëson se e ëma ka marrë fajin përsipër dhe shpërthen duke qarë. Nazan bën skandal në komisariatin e policisë dhe nuk e lejon Serkanin të qëndrojë me Ejlylin. Nerimani qorton vajzat dhe i lëndon me fjalët e saj. Nazan kërcënon Serkanin se do ja shkatërrojë jetën Ejlylit. Ejlyl detyrohet të thërrasë hallën e saj për t’u kujdesur për vëllain ndërsa Byshra përfundon në jetimore me Ejlylin. Nëna e Kaderit i dërgon asaj një telefon dhe i lë një vend takimi. Kader shkon atje me shpresën se do e shohë të ëmën por ajo nuk shfaqet. Kader largohet e lënduar dhe i thotë të ëmës mos ta telefonojë më kurrë. Songyl, Kader, Xhemre dhe Meral i bëjnë një surprizë Byshrës për t’i rikthyer asaj buzëqeshjen. Gratë e burgut rrahin Mesuden./revistawho.com