• youuinsttaaffccbb
TEST
3, Breaking News, Instant Articles, Lajme

Luana Vjollca zgjedh jugun e Shqipërisë për të pushuar: E bekuar nga familja ime dhe natyra e mrekullueshme

Luana Vjollca ka zgjedhur që ditët e nxehta të muajit gusht t’i kalojë pranë njerëzve më të dashur të saj në bregdetin shqiptar. Ajo ka ndarë pak më parë në llogarinë e saj në ‘Instagram’ një sërë fotosh ku shihet se ndodhet në jaht së bashku me mamanë, motrat dhe mbesat e saj. “E bekuar nga familja ime dhe natyra e mrekullueshme e Shqipërisë. Faleminderit Zot”, ka shkruar Vjollca në postimin e saj më të fundit ku nuk kanë munguar komplimentet e ndryshme nga të gjithë ndjekësit e saj.

Nga pamjet shihet se Luana po shijon në maksimum jugun e vendit tonë dhe krah saj ndodhen të gjithë njerëzit e dashur të moderatores. Me siguri pas këtyre fotove dhe ju do të dëshironi të pushoni në të njëjtin vend ashtu si familja Vjollca./revistawho.com