• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Luana Vjollca paralajmëroi rikthimin me projekte të reja, ja me çfarë po merret ajo

Para pak ditësh Luana Vjollca u rikthye në ‘Instagram’ pas një mungese të shkurtër, duke postuar një foto nëpërmjet të cilës lajmëronte projektin e saj më të ri. Ajo nuk ndau asnjë detaj më tepër se për çfarë bëhej fjalë, por producenti i saj Bini Diez nuk ka duruar dot. Ai ka postuar një foto krah Luanës duke lënë të kuptohet se moderatorja po i shton repertorit të saj edhe një projekt të ri muzikor. “E reja po vjen”,- ka shkruar Bini. Kujtojmë që kënga e fundit që Luana ka sjellë për fansat e saj është ‘Benzina’ dhe tashmë jemi në pritje të këngës së saj të re. /revistawho.com