• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Luana Vjollca e nis ditën ashtu siç ëndërrojmë të gjithë

Prej disa ditësh, Luana  ka udhëtuar drejt Maldives për disa ditë pushimi. Pas ngarkesës së madhe me punë dhe angazhime, moderatorja e njohur është arratisur në destinacionin tropikal dhe e ka përkëdhelur veten në mënyrën më të bukur. Fotot nga pushimet nuk kanë munguar. Ajo është shfaqur seksi dhe e relaksuar në të gjitha postimet e publikuara në ‘Instagram’, por ai i sotmi ka marrë veçanërisht vëmendjen e ndjekësve.

Luana ka publikuar një video ku uron një nisje të mbarë të muajit dhe ka treguar mëngjesin e saj. Nga pamja përrallore tropikale, moderatorja i bëri të gjithë ‘xhelozë’ që nuk janë në vendin e saj, ndërsa video me siguri do pushtojë internetin./revistawho.com

View this post on Instagram

Morning like this.. #maldives 🌴

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on