• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Luana tregon për buzët e saj të trasha

Prezantuesja dhe këngëtarja e cila është përfolur prej kohësh se i ka fryrë buzët , e ka ngacmuar më shumë publikun teksa e përqëndron për disa çaste vetëm tek tipari joshës i saj. Luana shihet teksa lyen buzët duke i bërë ato më të trasha nën efektin e buzëkuqit.

lui 2

lui

lui 3

lui 33