• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Luana nuk shkon vetëm në koncerte, shihni kush e shoqëron prezantuesen

Pas përfundimit të sezonit televiziv dhe programit të saj ‘Shiko kush Luan’, prezantuesja Luana Vjollca i është përkushtuar tërësisht këngës.
Pas publikimit të dy këngëve të reja, Luana ka filluar të angazhohet në koncerte në qytete të ndryshme të Shqipërisë dhe jo vetëm.


Mbrëmjen e djeshme prezantuesja ka qenë e ftuar për të performuar në Vlorë. Nga videot dhe fotot që ajo ka postuar në rrjetet sociale shihet se Luana nuk shkon e vetme në koncerte. Këtë herë ka qenë e shoqëruar nga Marina dhe mbesa e tyre.

Ende nuk dihet ku do i shohim në sezonin e ri televiziv, por me siguri Marina dhe Luana janë duke punuar për projekte të reja./revistawho.com