• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Luana ndërron prefiksin sot dhe ne presim surprizat!

Këtë foto pushimesh mes motrash ka zgjedhur Marina për t’i uruar ditëlindjen  së voglës së familjes, Luanës e cila sot ndryshon prefiksin e saj duke rrumbullakosur plot 30 vite jetë.

Marina nuk e ka kursyer aspak veten të tregojë se Luana, ashtu siç ka dhe emrin është luanesha e familjes duke e uruar me fjalët: “Gëzuar ditëlindjen motrës që ka motrën më të mirë në botë. Lumturinë e botës të uroj luanesha jonë. Të dua pafund!’.

Megjithatë do të na duhet të presim darkën, për të parë nëse Luana do të na zbulojë ndonjë surprizë nga festa e ditëlindjes, e cila me siguri ka qenë ashtu siç Luana e meriton. /revistawho.com