• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Luana i thotë “mirupafshim”…

Moderatorja Luana Vjollca këtë verë është dukur shumë seksi me gërshetat e saj alla “zezake”. Por me ardhjen në Shqipëri dhe fillimin e sezonit të ri televiziv biondja seksi është detyruar ti presë ato. Mesa duket “ndarja” ka qenë e dhimbshme.

 

image