• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Luana dhe Marina larg zhurmës së kryeqytetit, ‘arratisen’ në një vend me borë

Ato janë dy motrat më të komentuara të ‘showbiz-it’ shqiptar, për anën private dhe profesionale. Çdo postim i tyre përbën interes për publikun. Ditën e sotme dy motrat bukuroshe kanë filluar pushimet e tyre dimërore. Destinacioni i radhës është një vend i tejmbushur me borë, ku duket se vajzat janë duke u argëtuar shumë. Këtë e tregojnë postimet e shumta të Marinës dhe në qendër të tyre është motra e saj Luana. Nuk dihet ende nëse këto janë pushime mes motrash apo janë të shoqëruara nga partnerët e tyre. /revistawho.com