• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Luana dhe Krenari janë ndarë? Ja fotot që vërtetojnë të kundërtën

Edhe në qoftë se nuk është në krye të ndonjë projekti televiziv moderatorja Luana Vjollca tërheq vëmendjen në çdo dalje të saj qoftë edhe në rrugë.

Prej disa ditësh po përflitet në media se lidhja midis saj dhe Krenar Çoçaj ka marr fund, por disa foto të shkrepura së fundmi tregojnë të kundërtën.

Edhe pse në foto prezantuesja nuk shfaqet me fytyrë, çifti duket se është duke ecur në një zonë të Tiranës.

Nga fotot arrihet të dallohet se dyshja nuk ka qenë vetëm, e pranishme ka qenë edhe nëna e Luanës, Maria.