• youuinsttaaffccbb
TEST
Instant Articles, Lajme

Luana dhe Krenari janë bashkë: Ky detaj tregon të vërtetën

Pasi mbaroi sezoni i parë i “Shiko kush luan”, moderatorja e emisionit, Luana Vjollca u nis me pushime së bashku me motrën, Marina Vjollaca. Mediat menjëherë filluan të ngrenë dyshime mbi një ndarje të mundshme nga i dashuri i saj Krenar Cocaj. Por një detaj i vogël ka zbuluar të vërtetën. Marina ka postuar një foto në ‘Instagram’ krah bashkëshortit të saj, Getoarit. Krenari ka komentuar: “Çfarë foto profesionale”.

Komenti i Marinës tregoi që Luana dhe Krenari jo vetëm që janë bashkë, por ai i ka shoqëruar gjatë pushimeve./revistawho.com