• youuinsttaaffccbb
TEST
Fotot, Jetë

  Louis Vuitton prezanton koleksionin vjeshtë-dimër 2016

Brandi më i njohur i markës Louis Vuitton ka prezantuar koleksionin vjeshtë-dimër 2016. Koleksioni Pre Fall 2016-ë i cili karakterizohet nga tri tematika; neo-klasike, sportëear i softistikuar dhe aventurat e ëndrrës ka befasuar! Kjo e fundit i referohet shoqërisë bashkëkohore dhe mundësisë për të pasur botën në dorë.

CLOSE
CLOSE