• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Lori Hoxha rikthim në…

Ndonëse në formë të shkëlqyer fizike, Lori Hoxha kujdeset shumë për trupin e saj. Në një foto në Snapchat, bloggerja duket se ka rifilluar të ushqehet shëndëtshëm dhe në mënyrë dietike. “Rikthim në vaktet dietike”, shkruan ajo.

 

image