• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Lori Hoxha ka një model të preferuar xhinsesh këtë vjeshtë, ja kombinimet që duhet të keni parasysh prej saj

Nëse do të bëni një xhiro të shpejtë në llogarinë e Lori Hoxhës do të dalloni menjëherë se cili është stili i preferuar i xhinseve të saj këtë sezon vjeshte.

View this post on Instagram

in the +44

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

Nga kombinimet me xhaketat në ngjyrë të errët lëkure, tek bluzet e ngushta apo të shkurtra pas trupit duket se xhinset në ngjyrë të zbardhur dhe të gjera deri në fund të këmbëve janë të preferuarat e Lorit për t’u kombinuar këtë sezon.

Hoxha madje ka i ka kombinuar disa herë më atlete sportive dhe herë të tjera me sandale të larta duke u shfaqur përherë e më shumë elegante dhe tërheqëse me këtë model xhinsesh i cili i nxjerr më shumë pah belin dhe format fizike.

Nëse jeni në mëdyshje se si të kombinoheni në një ditë të zakonshme, ditëlindje apo çdo lloj aktiviteti tjetër, mjafton t’i hidhni një sy zgjedhjeve të Lorit më poshtë:/revistawho.com

View this post on Instagram

you can’t flex on me, I taught you

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on

 

View this post on Instagram

e kshu

A post shared by Lori Hoxha (@lorihoxha) on