• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Lori Hoxha: Aluduat kot për shtatzëni, nuk po mbroj Elvanën, është prerja e kostumit

Paraditen e sotme nëpër portale të ndryshme qarkulloi lajmi për një shtatzëni të mundshme të Elvana Gjatës. Të gjithë morën shkas tek një video e postuar në Snpachat nga Lori Hoxha, e cila fokusonte barkun e rrumbullakosur të Elvanës dhe si mbishkrim i vuri një zemër, gjë që i bëri të gjithë të aludojnë se Elvana është në pritje të një fëmije. Por nuk vonoi shumë dhe Lori reagoi përmes disa fotove ku shkruante e irrituar kundrejt mediave të ndryshme. Për më shumë shikoni fotot më poshtë:

15086388_10211227181094681_1370260617_n15050001_10211227187134832_1583179304_n