• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Loredana dhe Elvana pinë nga një gotë, qeshën me lot, por nuk na i treguan çfarë i bëri bashkë

Një koktejl vere ka bërë bashkë Loredanën dhe Elvanën. Foton e ka zbuluar miku i tyre i përbashkët, Valdrin Sahiti, i cili ka shkruar: “Lëre të nesërmen të vijë më shpejt”.

Ne foto duket se vajzat kanë qeshur me lot, duke shijuar plotësisht kohën bashkë. Prej disa ditësh, Loredana ndodhet në Kosovë dhe prej kohësh ka treguar edhe në rrjetet sociale se ka një marrëdhënie të mirë me Elvanën.

Të jenë gati vajzat për një bashkëpunim? Këtë nuk e dimë, ndonëse po fillojmë të mendojmë se si do të tingëllonte ky bashkim fuqish./revistawho.com

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VALDRIN SAHITI (@valdrinsahitiii)