• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Loredana befason me deklaratën për Mozzik: E dua më së shumti në botë

Loredana po korr një sukses mjaft të madh brenda një kohe shumë të shkurtër. Për të folur pikërisht mbi kearrierën e saj, por jo vetëm, ajo ka qenë e ftuar në emisionin “NIN”. Ndër të tjera, ajo ka folur edhe për Mozzik, ish-partnerin dhe babain e vajzës së saj. Reperja ka treguar se pavarësisht ndarjes, ajo dhe reperi ruajnë një marrëdhënie mjaft të mirë. “Vajza ime duket si Mozzi. Vajzën time e dua më së shumti në botë, kështu që dhe këtë njeri e dua më së shumti në botë”, u shpreh Loredana.