• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

‘Live’ nga oborri i shtëpisë, Alban Skënderaj do të dhurojë koncertin më të veçantë për fansat

Mbrëmjen e sotme, Alban Skënderaj ka menduar një surprizë mjaft të veçantë për fansat e tij. Ai do të performojë ‘live’ nga oborri i tij i shtëpisë.

Te shtunen, me date 9 maj, ora 19:00 per “Diten e Europes“ ne bashkepunim me Delegacionin e Bashkimit Europian ne Shqiperi do kem kenaqesine te kendoj per ju LIVE nga oborri i shtepise time. Do jem vetem me nje kitare por me shume zemer, pasion e dashuri per ju. Te festojme, kujtojme dhe ngreme lart vlerat europiane qe na bashkojne! Do te trasmetohet ne faqen facebook “European Union in Albania“ dhe gjithashtu ne faqen time.

 @euinalbania”, ka njoftuar Albani më herët.

Duhet të jenë të shumtë fansat që mezi po presin të dëgjojnë ‘live’ nga Albani, pas disa kohësh në izolim, këngët e tij hite dhe zërin emocionues.