• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News

Lindsay Lohan përjetësisht e dashuruar me Londrën

Lindsay Lohan është shfaqur në një festë private në Londër, ku ka tërhequr vëmendjen  siç ndodh gjithnjë me të. Aktorja 29-vjeçare është parë në formë dhe e veshur shik në restoranin Hakkasan. Londra është qyteti i saj i preferuar madje Lohan ka shprehur dëshirën për marrjen e nënshtetësisë britanike. Ndërkohë në këto foto e shohim në formë të mirë fizike.

l1

l2l3