• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Linday Lohan nuk ndalet, aktorja e njohur flirton me Tyga-n

Aktorja e njohur Lindsay Lohan ka qenë së fundmi në Sydney për xhirimet e programit “The Masked Singer Australia”. Mesa duket në të njëjtën kohë ka qenë edhe reperi, Tyga e aktorja nuk e ka kaluar këtë fakt pa vënë re. 33-vjeçarja i ka shkruar atij një koment ngacmues në ‘Instagram’, i cili ka tërhequr vëmendjen e ndjekësve të tij. “Copycat”, ka qenë shkrimi i saj në foton e postuar të Tyga-s. Lindsay prej disa kohësh ka zbuluar se nuk është më në një lidhje, dhe se është gati për diçka të re. Këtë gjë e bëri të ditur që prej komentit të saj për Liam Hemsworth pas ndarjes së tij nga Miley e mesa duket Tyga është synimi i saj i ri.