• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Linda Halimi jep koncertin e saj të parë në Amerikë

Prej kohësh Linda Halimi na ka premtuar të gjithëve se do të bëjë të pamundurën që të shkëlqejë në Amerikë dhe duket se e ka mbajtur fjalën.

Përmes një postimi të bërë në llogarinë e saj Instagramit, këngëtarja ka bërë me dije se do të japë koncertin e saj të parë në Amerikë, Atlanta.

Linda, e cila ka provuar aftësitë e saj muzikore në “American Idol”, ka ftuar të gjithë ndjekësit e saj që jetojnë në Atlanta për të kaluar një natë të paharrueshme teksa do shijojnë gjithashtu edhe audicionet e saj në konkursin e suksesshëm në Amerikë.

linda1