• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Instant Articles, Lajme

Lian nis etapën e re, Vesa Luma ndan emocionet me të gjithë

Me anë të një fotoje të publikuar në ‘Instagram’, Vesa Luma ka treguar se nesër do të nisë një etapë e re për të voglin e saj Lian. Ai do të nisë çerdhen dhe e ëma është aty për t’i qëndruar pranë. “Ia ka vlejtur çdo sekondë përkushtim ndaj zemrës time. Nesër fillojmë sfidën e re, çerdhen”,-ka shkruar ajo në foton në fjalë.

Vesa publikon shpesh momente të veçanta nga përditshmëria me të birin, por jo vetëm. Si çdo nënë më shumë se kurrë, këngëtarja e njohur ndihet krenare në nisjen e etapave të reja që do të ndihmojnë në rritjen e të voglit. Kujtojmë se Big Basta, Vesa Luma dhe Lian janë shpërngulur prej kohësh në Zelandën e Re./revistawho.com