• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Leonora Jakupi së shpejti me një bashkëpunim

Pas një kohe të gjatë larg ekranit dhe skenave, Leonora Jakupi do të rikthehet me një bashkëpunim me Gold AG. Këtë lajm e ka bërë të ditur reperi përmes rrjeteve sociale.