• youuinsttaaffccbb
TEST
Breaking News, Lajme

Leo DiCaprio do të vizitojë këtë planet…

Ai është i njohur për udhëtimet e shumta dhe mbi të gjitha është një nga personazhet publikë, i cili është shumë i ndjeshëm ndaj problemeve që shqetësojnë mjedisin. Por këtë herë aktori i mirënjohur, Leonardo DiCaprio ka bërë me dije se shumë shpejt do të vizitojë edhe planetin e Marsit. Fituesi i OSCAR do të shkojë së shpejti në këtë planet, për të parë dhe për të zbuluar më shumë detaje rreth tij.